KURACJA USZCZELNIAJĄCA NACZYNKA Z WITAMINĄ K

 

KURACJA USZCZELNIAJĄCA NACZYNKA Z WITAMINĄ K
 
1% WITAMINA K
WZMOCNIENIE NACZYNEK I REDUKCJA ZACZERWIENIENIA
 

Innowacyjna kuracja uszczelniająca naczynka z witaminą K, jedyna dostępna na rynku w stężeniu 1% do samodzielnej aplikacji w domu. Witamina K w stężeniu 1% szybko łagodzi i zmniejsza nasilenie zaczerwienienia skóry oraz widoczność rozszerzonych naczynek.

Kuracja z witaminą K zawiera unikalne składniki z intensywnymi właściwościami regenerującymi i kondycjonującymi skórę. Uszczelniają one ścianki naczynek krwionośnych, zapobiegając ich nadmiernemu rozszerzaniu oraz zmniejszając ich widoczność. Ze względu na dużą zawartość (1%) witaminy K, zostają szybko zredukowane zaczerwieniania i zasinienia Olej arganowy optymalnie odżywia, zwiększając jędrność i elastyczność naskórka.

 

DZIAŁANIE KURACJI:

- wzmacnia i uszczelnia osłabione ścianki naczyń

- zmniejsza widoczność naczynek krwionośnych

- zapobiega nadmiernemu rozszerzaniu naczynek

- stymuluje procesy naprawcze

- regeneruje podrażnienia

 

Wygodna aplikacja pozwala na dokładny masaż twarzy, który skutecznie przyspieszy wchłanianie olejku i pozostawia skórę nawilżoną i elastyczną w dotyku. W przypadku skóry suchej należy dodatkowo nałożyć krem.

Produkt przebadany dermatologicznie, pH przyjazne dla skóry.

 

Sposób użycia: Nakładać wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu, delikatnie wmasować. Po wchłonięciu się preparatu zastosować krem na noc.

 

Pojemność 20 ml