KURACJA REWITALIZUJĄCA Z WITAMINĄ A

 

KURACJA REWITALIZUJĄCA Z WITAMINĄ A 
 
100% SKUTECZNOŚCI WITAMINY A

 

Witamina A (retinol) to witamina młodości. Jej stymulujące działanie zmniejsza proces starzenia się skóry. Pełni ona funkcję czynnika normalizującego, odpowiada za regulowanie wzrostu komórek skóry. Retinol po dłuższym oddziaływaniu na skórę przenika do głębszych warstw naskórka, dzięki czemu wpływa na produkcję kolagenu i elastyny – daje to efekt ujędrnienia i zwiększenia elastyczności.
Wraz z wiekiem spada ilość kwasu hialuronowego w skórze, który odpowiedzialny jest za prawidłowe nawodnienie skóry, witamina A stymuluje jego produkcję. Dzięki tym właściwościom po kilku miesiącach stosowania witaminy A skóra staje się jędrniejsza, bardziej elastyczna, drobne zmarszczki ulegają spłyceniu, unosi się kontur twarzy. Retinol to również substancja rozjaśniająca przebarwienia, jest skuteczny w walce z przebarwieniami posłonecznymi.
Efektem kuracji witaminą A jest stopniowe zanikanie przebarwień, w miarę regularnego stosowania produktów z odpowiednią jej dawką.
 
EFEKTY
 
- poprawa struktury i spoistości naskórka
- wygładzenie skóry i redukcja zrogowaciałej warstwy naskórka
- cofanie objawów fotostarzenia skóry
- pogrubienie i odnowa skóry (dzięki zwiększeniu produkcji i zreperowaniu włókien kolagenu i elastyny)
- poprawa nawilżenia skóry (dzięki stymulacji produkcji kwasu hialuronowego)
- rozjaśnienie przebarwień posłonecznych, potrądzikowych i hormonalnych
- zwężenie porów skóry, które z wiekiem stają się bardziej widoczne
- zwiększenie jędrności i elastyczności skóry
- wygładzenie i zmniejszenie zmarszczek, w tym tzw. kurzych łapek wokół oczu oraz zmarszczek mimicznych
- poprawa konturu twarzy, unoszenie konturu twarzy
 
 
Wygodna aplikacja serum pozwala na dokładny masaż twarzy, który skutecznie przyspieszy wchłanianie olejku i pozostawia skórę nawilżoną i elastyczną w dotyku. W przypadku skóry suchej należy dodatkowo nałożyć krem na noc.
 
Produkt przebadany dermatologicznie, pH przyjazne dla skóry.
 
Sposób użycia: Nakładać kosmetyk wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu, delikatnie wmasować. W przypadku skóry bardzo suchej po wchłonięciu się kuracji zalecane jest nałożenie kremu na noc.
 
Pojemność 20 ml