VITA-C PERFEKCYJNY KREM NA NOC DermoFuture

 

VITA-C PERFEKCYJNY KREM NA NOC DermoFuture

 

100% skuteczności witaminy C

 

 

 DZIAŁANIE:

- regenerujące

- rozjaśniające

 

SKŁAD:

- witamina c

- arbutyna

- naturalne ekstrakty roślinne

 

 

VITA-C PERFEKCYJNY KREM NA NOC, wzbogacony w witaminę C, hamuje wytwarzanie melanicznego pigmentu w celu zwiększenia jasności skóry.

Działa na cerę przeciwutleniająco, ochronnie, wychwytuje wolne rodniki.

Arbutyna rozjaśnia skórę, nadając jej świetlisty i promienny wygląd, ponadto oczyszcza koloryt skóry, przez co staje się ona gładsza i wygląda bardziej promieniście i świeżo.

Unikalna formuła KREMU zawiera naturalne ekstrakty roślinne, aby zapewnić maksymalne nawilżenie i odżywienie w nocy.

Wykonany w 100% z naturalnych owoców, które wygładzają skórę i wyrównują jej koloryt. Zapewnia 100-procentową skuteczność witaminy C, pozostawia rozjaśnioną skórę, bez przebarwień.

 

Sposób użycia: Oczyścić skórę twarzy, nałożyć krem i delikatnie wmasować w skórę, omijając okolice oczu. Stosować na noc.

 

Pojemność:12 ML

 

 

Produkt dostępny na rynku od: druga połowa czerwca 2017 r.

 

UWAGI I OSTRZEŻENIA: W przypadku wystąpienia podrażnień i alergii natychmiast zaprzesta

używania produktu i skonsultować się z lekarzem. Po zaaplikowaniu unikać kontaktu ze słońcem. Nie stosować na otwarte rany, egzemy czy zapalenia skóry itp.

Informacje dotyczące przechowywania i ostrzeżenia: Zamyka

szczelnie produkt. Trzyma

z daleka od dzieci. Przechowywać w temperaturze pokojowej w zaciemnionym miejscu. Nie nadaje się do spożycia. W razie spożycia umy

i obficie przepłukać jamę ustną wodą. W razie potrzeby skonsultować się z lekarzem.

CAUTION: In case of irritation and allergic reaction immediately stop using the product and seek medical advice. After the application avoid sun exposure. Do not apply on open wounds, eczemas, skin inflammations, etc.

Storage instructions and warnings: close the product tightly. Keep out of reach of children. Store at room temperature, in a dark place. Unfit for consumption. In case of ingestion wash and thoroughly rinse your mouth with water. If necessary, seek medical advice.

 

Producent: Tenex Sp. z o.o., ul. Żwirowa 65, 05-090 Puchały – Raszyn, www.tenex.pl